Reishi Mantarı kullanmanız için 30 Neden! - 3.233.232.160 07.08.2017

Reishi Mantarı kullanmanız için 30 Neden!

Düzenli Kırmızı Reishi mantarılı ürünlerin tüketimi ile vücudunuzun normal, sağlıklı haliyle kalmasını sağlar.

1. Kanser:
Kırmızı reishi mantarı, olası kanser riskini azaltır. Kanserli hastalarda, kanserli hücrelerle savaştığı gibi, ksner nedeniyle bağışıklık sistemi zayıfladığından diğer hastalıklara karşı koruyucu destek sağlar. Kırmızı reishi mantarının içinde 154 çeşit antioksidan, beta-glukan, lentinan ve organik germanyum içerir. Bu içerikleri ile kansere karşı çok etkili bir silah halindedir. Vücut direncine yardımcı olur, hücreleri korur ve kanseri yokeder.

2. Kalp Rahatsızlıkları:
Reishi, kalp hastalıkları ve inme gibi durumları önleyicidir. doğal adenozin ve triterpenoids ( kanser hücrelerinin çoğalmasını engeller) ganoderic asit sayesinde Yüksek Tansiyon, yağlanma ve damar sertliğini önlemek için etkilidir.

3. Sağlıklı yaşlanma:
Reishi mantarı içeriğindeki antioksidanlar, polifenoller, flavonoidler ve C vitamini sayesinde serbest radikallerle savaşır. Reishi mantarının içindeki organik germanyum ilede hücresel oksijene yardımcıdır. Buda yaşlılık belirtilerini engellemede çok etkilidir.

4. Kilo Verme:
Kırmızı reishi mantarı içindeki bileşenlerin sinerjisi ile, vücuda kilo vermede, yağ yakmada ve metabolizmayı uyarmaya yardım eder. Kilolu olan insanlar için, doğru kullanma metodu ile metabolizmalarını daha fazla enerji yakması için aktif eder.

5. Enerji verir:
Kırmızı Reishi mantarı hem vücudumuzun hemde beynimizin enerjisiniz arttırır. İçindeki organik germanyum sayesinde hücrelerdeki oksijen artar ve vücudun enerjisi artar.

6. Cilt Bakımı:
Reishi mantarı antioksidan özelliği sayesinde, kırışma ve cilt yaşlanmasına neden olan serbest radikallerin zararlı etkilerine karşı cildi korur. Reishi ayrıca cilt kanseri mücadelede yardımcı olur.

7. Kireçlenme (Romatoid Artrit) :
Kırmızı reishi mantarı içeriğindeki organik germanyum ile kireçlenmeyle savaşmada da etkilidir.

8. Kemikler:
Kalsiyum, D vitamini ve diğer bileşkenler kemiklerin kalsiyum emilimini arttırmasına yardımcı olur. Kırmızı Reishi Mantarı bu emilim yoğunluğunu korur.

9. Kolesterol:
Reishi mantarı kolesterol seviyesini dengede tutmaya yardımcı olur. Ayrıca kötü kolesterolü azaltarak triterpenoidler ve adenosin varlığına bağlı olarak iyi kolesterol ve kötü kolesterol oranını düzenler.

10. Obezite:
Kırmızı Reishi Mantarı yağ hücrelerindeki glukoz hareketini durdurarak obeziteyi önler. . Sağlıklı bir diyet, düzenli egzersiz ve reishi tüketenlerde obez olma olasılığı daha düşüktür.

11. Diabet ( şeker hastalığı ):
Reishi Metabolizmanın doymuş yağ ve doymamış yağ oranları ile glukoz ilişkisini düzenler ve ani kan şekeri düzeyini korumada yardımcı olarak, metabolizmayı dengeler.

12. Kan Şekeri:
Kandaki şeker yaşla birlikte artma eğilimindedir, ancak Reishi Mantarı içindeki polifenollerin ve polisakkaritler kan şekeri düzeylerini azaltmaya yardımcı olur

13. Yüksek Tansiyon:
Reishi mantarı içerği nedeniyle damarların elastikiyetine, kanı ve arıtmayı saflaştırılmasıyla kan basıncını azaltmaya ve tansiyonu dengelemeye yardımcı olur

14. Gastrit:
Kırmızı Reishi mantarının içeriğindeki bileşikler, Helicobacter pyloriye karşı savunmamızı destekler ve etkin bir şekilde mücadele etmemize yardımcı olur.Ayrıca, mide hücreleri asit salgılanmasını kontrol eden bileşiklerin sinerji sayesinde daha iyi çalışır.

15. Kabızlık:
Reishi mantarı içerğinde olan büyük miktardaki lifler kolonların düzgün çalışmasını sağlar. Bu sindirim fonksiyonlarını iyileştirir ve vücuttaki zararlı bileşiklerin kaldırılmasını sağlar.

16. Alzheimer:
Alzheimer için bilinen bir tedavi olmamasına rağmen Reishi mantarı, hafızayı güçlendirmeye yardımcı olur. Ayrıca reishi mantarı Alzheimerın neden olduğu beyindeki asetilkolin azaltılması sürecini yavaşlatmaya da yardımcı olur.

17. Parkinson hastalığı:
Reishi mantarındaki antioksidanlar Parkinson hastalığı nedeniyle beyindeki hücresel hasarı önlemeye yardımcı olur. düzenli olarak reishi kullananlarda bu hastalığa yakalanma olasılığı daha düşüktür

18. Bağımlılık:
Reishi mantarının içeriğindeki antioksidanlar gibi organik germanyum bileşiklerinin sinerjik etkisi sayesinde, bağımlılık kontrol sinir sisteminin fonksiyonlarını iyileştirir.

19. Migren:
Reishi mantarı içeriğindeki bileşikler ağrı ve inflamasyonu kontrol eden triterpenoids ile birlikte sinir sistemini rahatlatır. bu migreni iyi kontrol ve mücadeleye yardımcı olur.

20. Karaciğer hastalığı:
Reishi Mantarı karaciğer yetmezliği önlemeye yardımcı olur. Reishi anti-fibrotik ve immünolojik özellikleriyle, karaciğerin zarar görmemesi için sinerjik olarak çalışır.

21. Böbrek Hastalığı:
Japonya’daki çalışmalar reishinin böbreklerimizin daha iyi çalışması için büyük etkileri olduğunu göstermektedir. Resihi bileşiklerinin sinerjisi nefrit böbrek yetmezliği denetimine yardımcı olur.

22. GIDA ZEHİRLENMESİ:
Reishi içeriğinde bulunan Lentinan, vücuttaki gıda zehirlenmeleri yüzünden ortaya çıkan bakterileri ve bu bakterilerin ürettiği toksinleri yoketmek için yardımcı olur.

23. Bağışıklık:
Reishide yoğunlukla bulunan polifenoller, flavonoidler, beta-glukan ve lentinan, enfeksiyona karşı savaşmak için ve bağışıklık sistemini uyarmak için yardımcı olur.

24.Soğuk Algınlığı ve Grip:
Reishi büyük ölçüde bizim vücut savunmamızı geliştirerek içeriğindei bileşiklerin sinerjisi sayesinde soğuk algınlığı ve gripten korunmaya yardımcı olur

25. Astım:
Reishi anti-inflamatuar özelliğiyle triterpenoidlerin ve germanyum astımın şiddetini azaltır izin verir ve bronş kanallarını destekleyerej kasları gevşetir. Reishideki bileşikler immünomodülatör etkisinin yanı sıra sarsıntı oluşmasını önler.

26.Uçuk, Virüs ve Diğerleri:
Reishi savunmamızı artırır ve içeriğindeki germanyum ile uçuk, hepatit virüsleri, siğil, HIV ve benzeri gibi diğer virüsleri yok etmek için yararlı olan interferon üretimini arttırmaktadır.

27. Alerji:
Reishideki Triterpenoidlerin varlığı aynı antihistaminikler gibi alerji azaltır. Eğer Alerjiniz varsa , ciddi olarak düzenli şekilde Reishi tüketimi düşünmelisiniz.

28.Doğuştan gelen bağışıklık sorunları:
Reishinin Lentinan etkisi ve diğer polisakkaritler tıpkı Reishideki beta-glukan gibi bağışıklık sistemini düzenler ve böylece Sedef, vitiligo ( bir tür deri hastalığı) , lupus, artrit ( eklemlerde vücut tarafından üretilen bir iltihap ) gibi hastalıklarla mücadele eder.

29.HIV ( Aids ):
Japonya’da bilim adamlarının çalışmaları reishi mantarındaki lentinanın önemli ölçüde bağışıklık sistemini geliştirdiğini ve bağışıklık sistemininin sağlıklı hücrelere, HIV ( aids ) virüsünün saldırılarının azaltılmasına yardımcı olduğunu göstermiştir. Bu Reishi’nin HIV’in yayılmasını durdurmaya yardımcı olabildiği anlamına gelir.

30.Stres:
Stres; Günümüzdeki bir çok hastalığın nedeni sayılır. Reishi mantarının içeriğindeki bileşiklerin sinerjisi sayesinde Reishi, rahatlama sağlar, stres ve anksiyeteyi azaltır.


Bu sayfa 3895 kez görüntülenmiştir.
 
 
 
 
 
 • Anasayfa
 • Hakkımızda
 • Kartvizit Kayıt
 • Sektörler
 • Haberler
 • Bize Ulaşın
 •  
   
  Yüzlerce marka ve binlerce şirket kartvizitini Rehbersizkalma.com farkı ile keşfedin!
  rehbersizkalma.com'daki toplam kartvizit [ 210 ] dün eklenen kartvizit [ 0 ] bugün eklenen kartvizit [ 0 ]
   
   
  Gold Kartvizit
  19 Mayıs Taksi Bahri Turan 0 544 643 95 55, 0 543 329 55 78 Taxi durakları, taksi durakları, samsun taxi, samsun taksi, ilkadım taxi, ilkadım taksi, ilkadım meydan taksi samsun SERTEK KOMPRESÖR Sorunlarınıza anında müdahale ve mevcut HER MARKA kompresörünüz için bakım-arıza yedek parça ihtiyaçlarınız ve Satış Sonrası 7/24 Servisimiz ile sizlere yardımcı olmaktadır. Samsun Renault Yetkili Servisidir. Renault ve Dacia araçların tamir, bakım, yol yardımı, onarımı için Adem Usta tecrübesi ile hizmetinizdeyiz. Çalışır sürücü kursu olarak önceliğimiz eğitime verdiğimiz önemdir. Her türlü çatı montaj kaplama ve izolasyon işleri itina ile yapılır.