• HAKKIMIZDA
Hakkımızda


1998 yılından buyana basın sektöründe halkla ilişkiler ve reklam departmanlarında görev yaptım. 2011 yılında Türkiye'deki tüm sektörlerin kartvizitleri ile sektörlere kayıtlı olan firmaların kendilerini tanıtabileceği bir websitesi oluşturdum. Rehbersizkalma.com 2011 yılında Berrin YÜKSEL iştiraki ile kurulmuştur.

Türkiye'nin her ilinden firmaların firma rehber sitesi, firmalar açısından büyük avantajlar sunuyoruz. Firmaların kolaylıkla reklam yapma fırsatını bulduğu rehbersizkalma.com sayesinde, kullanıcılar da internet üzerinden aradıkları firmaları ve bu firmaların güncel bilgilerine kolaylıkla erişebiliyor.Tüm sektörlerde hizmet veren firmaların internetteki bilinirliğini arttırmayı amaçlayan rehbersizkalma.com, internet kullanıcılarının Türkiye'nin dört bir yanındaki firmalara erişebilmesini kolaylaştırmaktadır. Kolay bir kullanım sunan rehbersizkalma.com, internet sitesi olmayan ya da internette bilinirliği olmayan firmaların da kullanıcılar tarafından tanınmasını sağlamaktadır.Firmaların kolaylıkla ilan verebilmelerini sağlayan rehbersizkalma.com, kullanıcıların da gerek arama motorları ile gerekse site içerisinden arama yaparak, firmaları hızlı ve kolay bir şekilde bulmalarını sağlamaktadır.Sponsorlarımızın sağladığı desteklerden dolayı teşekkür ederiz.Müşterilerimizin, ticari etkinliklerini arttırmak ve markalaşma süreçlerinde, ihtiyaçları olan tüm gereksinimlerine profesyonel çözümler sunmaktır.Türkiye genelindeki tüm firmaların, kartvizit reklamlarını en iyi en kaliteli haliyle hedef kitlelere ulaşmasını sağlamaktır.Reklam ile ilgili harcanan zamanı minimuma düşürmek, firmanıza olan güveni arttırmak ve hedef kitleye en kısa sürede ulaştırmaktır. Yapılan tüm uygulamalar sizlerin istekleri ve bizim fikirlerimiz ile hazırlanır.

 
 
 
 
 • Anasayfa
 • Hakkımızda
 • Kartvizit Kayıt
 • Sektörler
 • Haberler
 • Bize Ulaşın
 •  
   
  Yüzlerce marka ve binlerce şirket kartvizitini Rehbersizkalma.com farkı ile keşfedin!
  rehbersizkalma.com'daki toplam kartvizit [ 209 ] dün eklenen kartvizit [ 0 ] bugün eklenen kartvizit [ 0 ]
   
   
  Gold Kartvizit
  19 Mayıs Taksi Bahri Turan 0 544 643 95 55, 0 543 329 55 78 Taxi durakları, taksi durakları, samsun taxi, samsun taksi, ilkadım taxi, ilkadım taksi, ilkadım meydan taksi samsun SERTEK KOMPRESÖR Sorunlarınıza anında müdahale ve mevcut HER MARKA kompresörünüz için bakım-arıza yedek parça ihtiyaçlarınız ve Satış Sonrası 7/24 Servisimiz ile sizlere yardımcı olmaktadır. Samsun Renault Yetkili Servisidir. Renault ve Dacia araçların tamir, bakım, yol yardımı, onarımı için Adem Usta tecrübesi ile hizmetinizdeyiz. Çalışır sürücü kursu olarak önceliğimiz eğitime verdiğimiz önemdir. haberler, son dakika haberleri ve günün en son haberleri, samsun haber başlıkları Haber 55 Tvde! Özel gazete haberleri, güncel gelişmeler ve ekonomi, magazin, gündem, spor haberi Türkiye'nin en büyük internet gazetesinde!